Teslimat Koşulları

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Modakulis.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile karşı ödemeli olarak gönderiniz,

değişim/İade işlemlerinde Sorun yaşamamak ve işleminizin en hızlı şekilde sonuçlanması adına gönderimlerinizi sadece ARAS KARGO ile gönderim yapınız. Aksi halde doğabilecek sorunlarla işlemleriniz gecikebilmektedir

ADRES:  

Adresimizi Aşağıdaki gibi yazarsanız ürün bize hızlı ve sorunsuz ulaşacaktır. 

Aras Kargo Antakya Odabaşı Şube Teslim 

 Aras Kargo Anlaşma Kodu :1521541931433 ile odabaşı şube teslim olarak, Aras Kargoya karşı ödemeli olarak teslim etmeniz yeterli olacaktır.

  Önemli Not: Lütfen Gönderdiğiniz Ürün İçersine Tam Olarak Ne Tür Bir İşlem İstediğinizi, sistemimizde kayıtlı isim soy isim ürünü hangi platformdan aldığınızı, telefon numaranızı, 

 ( Örneğin:Aynı Ürünün Siyah-Bordo Rengini İstiyorum)  Not Ediniz.

 Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz modakulis.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve modakulis. com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden modakulis.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için tel&whatsapp 0505 138 18 12 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve programlar DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ambalajı ve ürün koruma bandının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. İç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmenlik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır. Ayrıca kasa önü ürünlerin iadesi olmamaktadır. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına Ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

modakulis.com’ dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de modakulis.com Müşteri Hizmetleri 0850 302 80 21 yada 0 505 138 18 12 ile temasa geçerek , kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışında herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründe ki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır. İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken Sürat Kargo veya MNG kargo firması ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

İadeniz modakulis.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız modakulis.com hesabınıza yüklenerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.bu internet sitesi modakulis.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. modakulis.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.modakulis.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, modakulis.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. modakulis.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.Tozlu.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir


    Değişim/İade Nasıl Yapılır

Herhangi Bir Sebeple İade etmek istediğiniz Kullanılmamış Ürünleri Teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Hatalı,Kusurlu,Ayıplı,yada siparişinizden farklı gelen ürün  İadenizi Aras Kargo ile hiç bir ücret ödemeden bize Karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade/Değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

Sorun yaşamamak ve işleminizin en hızlı şekilde sonuçlanması adına sadece ARAS KARGO ile gönderim yapınız. Aksi halde doğacak aksamalardan kaynaklı gecikmeler yaşanabilmektedir

  -Adresimizi Aşağıdaki gibi yazarsanız ürün bize hızlı ve sorunsuz ulaşacaktır. 

  Önemli NOt: Lütfen Gönderdiğiniz Ürün İçersine Tam Olarak Ne Tür Bir İşlem İstediğinizi Not Ediniz. ( Örneğin:Aynı Ürünün Siyah-Bordo Rengini İstiyorum) 

- Aras Kargo Antakya Odabaşı Şube Teslim 

- Aras Kargo Anlaşma Kodu: 1521 5419 31433

-Müşteri Hizmetleri : 0850 302 80 21 

-Müşteri Hizmetleri:  0 505 138 18 12

Whatsapp : 0 505 138 18 12

-Değişim Depo No: 0326 255 17 03